Переваги енергозберігаючих будинків Honka.

Скандинавські традиції: дерев'яні будинки HONKA високої якості, спроектовані і вироблені так, щоб витримати екстремальні північні умови.

Новаторська технологія: інноваційні, перевірені та сертифіковані рішення виробника, що був самим першим у світі виробником дерев’яних будинків промисловим методом. Ведеться постійна дослідна робота по впровадженню нових технологій, ідей, технічних та архітектурних рішень.

Високе енергозбереження: масивна деревина стін має властивість аккумулювати сонячну енергію і передавати її в приміщення. Тому будинки Honka являються енергозберігаючими і економлять на затратах обігріву приміщень.

Різноманітність архітектурних рішень: проекти в історичному, класичному, сучасному і футуристичному стилі.

Спроектований саме для Вас: Honka має досвід і відповідні проектно-виробничі потужності, щоб реалізувати самі складні проекти будь-яких розмірів згідно побажань замовників.

Здорове повітря в будинку: масивні елементи з дерева мають унікальну здатність збалансовувати вологість в приміщеннях і підтримувати його в оптимальних для здоров'я межах.

Запобігання стресу: проживання в дерев'яному будинку зменшує ризик стресу, рівноцінно регулярним прогулянкам в сосновому лісі.

Затишок проживання: незабутній досвід постійного життя в гармонії з природою в атмосфері соснового бору.

Герметичність і захищенність від попадання вологи: великий досвід і висока точність механічної обробки деревини, разом із установленими на заводі ущільнювачами, запатентовані профіль і замки брусу Honka гарантують щільність і вологостійкість всієї конструкції будинку.

Екологічний виробничий процес: ISO-сертифікований процес виробництва з мінімальними відходами.

Будинки Honka зберігають свою вартість: спроектована, вироблені і побудовані згідно вимог і технологій Honka, виготовлені із масивного брусу Honka, будинки зберігають свою вартість і цінність для багатьох поколінь.

Швидкість будівництва: завдяки повному комплекту будівельних матеріалів та креслень, що надає Honka, і досвіденим майстрам будинки Honka «ростуть по-принципу Лего», буквально на очах. При необхідоності, будинки можна розібрати та змонтувати на новому місці.

Пожежна безпека: Масивні дерев'яні елементи витримують вогонь краще, ніж традиційні бетонні і цегляні будинки.

Сейсмостійкість: держаними службами Японії були перевірені будинки Honka на сейсмостійкість, які показали, що будинки, побудовані по технології Honka, витримують землетрус силою в 9 балів по шкалі Ріхтера.

100% поновлювані джерела: більш як 70% площі Фінляндії займають ліси, в яких росте більше дерев ніж використовується.

Надійність Honka: підтверджено з 1958 р. і близько 90 000 задоволеними замовниками в 50 країнах світу.

Finno Log Home

HONKA-Ukraine s. 1998

04112, г. Киев

ул. Ивана Гонты 7 к. 3

Тел.  +380 44 455 64 56

Моб. +380 67 449 12 94

honka@i.ua / lamelli@i.ua

www.lamelli.com.ua

HONKA® is a registered trademark of Honkarakenne Ltd.

All rights reserved.