Certified quality Honka

Honka отримала широке визнання як постачальник дерев'яних будинків високої якості. Ви гарантовано отримуєте якісний новий будинок, в якому будете безпечно проживати і добре спати, знаючи, що він відповідає всім міжнародним сертифікатам якості і побудований для багатьох поколінь на століття.

Наші постійні дослідження і дослідно-конструкторські роботи грунтуються на цінностях здорового, базованого на скандинавському досвіді століть безпечного проживання. Наші знання базуються на великому досвіді в області планування і виробництва справжніх масивних дерев'яних будинків. Honka поставляє їх до більшої кількості країн і в більшій мірі, ніж будь-який інший виробник дерев'яних будинків у світі. Починаючи з 1958 року кількість будинків Honka, побудованих у світі, наближається до 90 тисяч.

Всі будинки Honka проектуються і виробляється в Фінляндії із якісної фінської сосни відповідно із вимогами ЄС, сертифіката якості ISO 90004 і екологічного стандарта ISO 14001.

Honka була першим європейським виробником дерев'яних будинків, щоб отримав право на маркування своєї продукції знаком СЕ. Це означає, що продукт відповідає вимогам правил ЄС щодо будівельної продукції.

Honka єдиний виробник дерев'яних будинків, що отримав повний комплект ISO-сертифікатів. Серитфікат ISO 9001 Відтепер при виробництві будинків всі процеси будуть підлягати додатковому контролю, що дасть продукції Хонка додаткові гарантії якості і надійності. А сертифікат ISO 14001 свідчить про дотримання всіх екологічних стандартів.

Сертифікат PEFC гарантує, що деревина для будинків Honka виросла і поставлена із сертифікованих фінських лісів, якість якиїх постійно контролюється відповідним державними службами Фінляндії.

Всі будинки Honka спроектовані і вироблені лише із фінської сосни на нашій власній фабриці в місті Карстула, Центральна Фінляндія.

Finno Log Home

HONKA-Ukraine s. 1998

04112, г. Киев

ул. Ивана Гонты 7 к. 3

Тел.  +380 44 455 64 56

Моб. +380 67 449 12 94

honka@i.ua / lamelli@i.ua

www.lamelli.com.ua

HONKA® is a registered trademark of Honkarakenne Ltd.

All rights reserved.