Домашній пил містить широкий спектр токсичних хімічних речовин, стверджують фахівці Університету Джорджа Вашингтона (The George Washington University). Мèта-аналіз зразків домашнього пилу в повітрі показав, що хімічні речовини, що належить до класу фталати, найчастіше зустрічаються в переліку небезпечних алергенів і канцерогенів. На другому місці - феноли та вогнетривкі хімічні речовини.

За словами вчених, найсильніше впливу алергенів піддаються діти, оскільки вони знаходяться вдома частіше, ніж дорослі. Також і решта членів сім'ї вдихають пил і, після вдихання, його ковтають.

Додатково шкідливі хімічні речовини абсорбуються через шкіру. А у маленьких дітей цей процес проникнення в організм відбувається ще інтенсивніше, оскільки вони повзають по підлозі або граються сидячи на ній і постійно кладуть пальці в рот.

Токсичними для людини також являються виділення із конструкцій стін (матеріали блоків, цегли, скріплюючі розчини), фарби, лаки, клеї, шпаклівки та інші сучасні будівельні матеріали.

Крім того, Україна, РФ і Білорусь очолюють світовий рейтинг по забрудненню повітря. Кожного року лише від цього фактору помирають 120 українців на кожні 100 тисяч населення. Це найвищий показник у світі (The Guardian).

Високу смертність від забруднення повітря у пострадянських країнах науковці пов'язують із залишеною у спадок від СРСР промисловістю. Тому необхідно особливо ретельно підходити до вибору якості і виду матеріалів стін, тому що саме вони займають основний об'єм житла і найбільше впливають на якість внутрішнього повітря.

Проживання в будинках HONKA укріплює здоров'я.

Масивне дерево постійно підтримує вологу повітря на оптимальному для людини рівні. Дерево природно ”дихає” і постійно підтримує відносну вологість в приміщеннях на рівні 40-60%, яка є оптимальною з гігієнічої точки зору.

Чим більше масивної деревини використано в стінах будинку, тим більш рівною і стабільною буде вологогість внутрішнього повітря. Тому такі небезпечні фактори як бактерії, спори плісені, грибки, бактерії, інфекції і ін. – мінімальні.

Будинки із брусу-масиву є оптимальними для людей з проблемами дихання, алергії, астми і дітей.

Будинки HONKA – це інвестиції в здоров’я дітей і сім’ї та дарує життя як в сосновому бору.

Finno Log Home

HONKA-Ukraine s. 1998

04112, г. Киев

ул. Ивана Гонты 7 к. 3

Тел.  +380 44 455 64 56

Моб. +380 67 449 12 94

honka@i.ua / lamelli@i.ua

www.lamelli.com.ua

HONKA® is a registered trademark of Honkarakenne Ltd.

All rights reserved.