Принципи HONKA Експорт

Про компанію

Діяльність HONKA нерозривно пов'язана з глибокими традиціями будівництва фінських дерев'яних будинків. Підприємство засноване в 1958 році і сьогодні є світовим лідером в технологіях їх виробництва, що дозволяє реалізовувати найскладніші і унікальні проекти. Власна сучасна виробнича база і постійні дослідження забезпечують високу якість і надійність матеріалів і конструкцій дерев'яних будинків HONKA. Підприємство володіє безліччю патентів та зареєстрованих промислових зразків.

Виробничі потужності підприємства дають можливість випуску більш 3.000 дерев'яних будинків за рік. Широкий асортимент продукції HONKA включає дерев'яні будинки для постійного проживання, котеджі для відпочинку, дачні будинки, сауни, СПА-комплекси, адміністративні та офісні приміщення, готелі, ресторани, торговельні та медичні центри, а, також, туристичні та гірськолижні комплекси, бази відпочинку, гольф-центри, котеджні містечка.

Сьогодні HONKA - це міжнародний концерн, представництва якого працюють в 30 країнах, а будинки HONKA поставляються більш ніж в 50 країн на всіх континентах. Представником HONKA в Україні з 1998 року є підприємство Finno Log Home.

Finno Log Home

HONKA-Ukraine s. 1998

04112, м. Київ

вул. Івана Гонти 7 к. 3

Тел.  +380 44 455 64 56

Моб. +380 67 449 12 94

honka@i.ua / lamelli@i.ua

www.honka.net.ua

HONKA® is a registered trademark of Honkarakenne Ltd.

All rights reserved.