Офіційне представництво HONKA в Україні з 1998 року.    Finno Log Home

Підприємство Finno Log Home надає в Україні комплекс послуг з постачання і будівництва фінських дерев'яних будинків з клеєного брусу і круглої колоди виробництва світового лідера компанії HONKA, Фінляндія.

В 1998 році наше підприємство стало офіційним представником HONKA в Україні. За цей час нашими майстрами було збудовано більш як 150 об'єктів: котеджні містечка, дачі, СПА-комплекси, вілли, сауни, готелі, будинки для постійного проживання, котеджі, заміські резиденції та інші проекти HONKA у всіх регіонах країни.

Значна частина об'єктів HONKA, побудованих нами, складають будинки для постійного проживання і котеджі. При їх проектуванні і будівництві приділялась особлива увага надійності та теплотехнічним параметрам. Результат вжитих заходів - висока енергоефективність наших проектів. У будинках HONKA круглий рік жити комфортно. Замовники відчувають тепло дерев'яного будинку, бо сама природа прийшла до них і стала частиною інтер'єру їхнього житла.

Для того щоб будинок HONKA був побудований якісно, повинні бути дотримані всі вимоги технології і правила будівництва виробника. Тому будівельники повинні мати підтверджений досвід монтажу саме будинків HONKA не менше 5 років. При таких умовах гарантується якість будинків HONKA (Video 28 Mb).

Ми співпрацюємо з архітекторами які мають великий досвід проектування будинків з клеєного брусу Honka. В результаті спільної роботи ми будуємо в Україні дерев'яні будинки за індивідуальними кресленнями та вимогами замовників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finno Log Home

HONKA-Ukraine s. 1998

04112, м. Київ

вул. Івана Гонти 7 к. 3

Тел.  +380 44 455 64 56

Моб. +380 67 449 12 94

honka@i.ua / lamelli@i.ua

www.honka.net.ua

HONKA® is a registered trademark of Honkarakenne Ltd.

All rights reserved.