Клеєний брус HONKA Будинки по індивідуальним проектам Високе енергозбереження Атмосфера дерев'яного будинку Природний матеріал Стійкість дерев'яних будинків

Будинки по індивідуальним проектам

Проектування будинків відбувається згідно вимог і побажань замовників. Будівництво будинків Honka (Video 29 Mb) відбувається з готових конструкцій.

Можливі наступні варіанти роботи:
- Дерев'яний будинок може бути виготовлений відповідно до ваших побажань при спільній роботі з Вашим архітектором.
- Замовник вибирає з асортименту типових проектів вподобаний дерев'яний будинок і замовляє його в незмінному вигляді.
- Взявши за основу типовий проект, замовник вносить бажані зміни: площі, функціонального призначення приміщень, розташування кімнат, дзеркальне відображення проекту й інші зміни.
- Ми запропонуємо Вам варіанти реалізованих проектів будинків згідно Ваших побажанням з подальшою їх адаптацією у відповідності з Вашими вимогами.
У дерев'яному будинку з клеєного брусу можна використовувати будь-який стиль - від класики до модерну. Будь то затишний котедж, який органічно вписується в навколишній ландшафт, заміська дача і сауна або сучасний дерев'яний будинок.
Дерево, як будівельний матеріал, дозволяє реалізувати будь-який проект дерев'яного будинку з урахуванням побажань замовника.
Масивний брус товщиною 182, 204, 242 і 270 мм рекомендується для будівництва

будинків постійного проживання і для великих проектів: готелів, ресторанів, гольф клубів. Найпопулярніший брус - MLL204.

MLL182

MLL204

MLL242

MLL270

Finno Log Home

HONKA-Ukraine s. 1998

04112, м. Київ

вул. Івана Гонти 7 к. 3

 

Моб. 67 449 12 94

honka@i.ua / lamelli@i.ua

www.lamelli.com.ua

HONKA® is a registered trademark of Honkarakenne Ltd.

All rights reserved.