Клеєний брус HONKA Будинки по індивідуальним проектам Високе енергозбереження Атмосфера дерев'яного будинку Природний матеріал Стійкість дерев'яних будинків

Клеєний брус HONKA

HONKA використовує ліс з регіонів Центральної Фінляндії, де ростуть здорові, щільні, прямоствольні сосни, що забезпечує високі показники їх теплоємності і повітропроникності. Повільно зростаюче в суворих кліматичних умовах Фінляндії щільноволокнисте дерево є ідеальним будівельним матеріалом. Середній вік сосни, яку використовує Хонка, становить 50 років. Дерев'яні будинки з міцного брусу HONKA будуть служити багатьом поколінням.

Широкий ассортимент брусу HONKA, виготовлений з скандинавської сосни, дозволяє реалізувати найскладніші проекти. Для різних будов HONKA випускає клеєний з ламелей брус і кругла колоду різних розмірів: від вертикально клеєного брусу VLL112 і VLL134 мм до мультіламельних брусів MLL (multiple laminated log) товщиною від 134 до 270 мм.

Для будівництва дач, саун, заміських котеджів використовують брус товщиною 134 і 182 мм. Будинки для постійного проживання будують з бруса розміром 182 і 204 мм. Для будівель з підвищеною поверховістю і розмірами оптимальним буде розмір бруса 270 мм. Гаражі, допоміжні будівлі, альтанки, барбекю - з бруса товщиною 112 і 134 мм.

Клеєний брус HONKA, який не міняє своїх розмірів і геометрії, дозволяє

реалізувати найскладніші конструктивні рішення, а запатентована HONKA дугова конструкція замків та використовуючи різні кутові з'єднання забезпечується висока надійність і теплоефектівність будинків Honka.

Весь брус дерев'яного будинку надходить зі встановленими на заводі ущільнювальними елементами, що значно прискорює процес складання. Остання інновація HONKA - принципово новий, захищений патентами брус HONKA TECH ™ розширює можливості проектування дерев'яних будинків і захищає стіни і кути від проникнення вологи, запобігаючи виникненню цвілі, гнилі, синяви і грибків.

Новий профіль брусу HONKA TECH™ MLL_N зі зменшеною фаскою, надає стінам сучасний, строгий дизайн.
Всі проекти можна реалізувати також з круглої колоди HONKA.
.

Finno Log Home

HONKA-Ukraine s. 1998

04112, м. Київ

вул. Івана Гонти 7 к. 3

Тел.  +380 44 455 64 56

Моб. +380 67 449 12 94

honka@i.ua / lamelli@i.ua

www.honka.net.ua

HONKA® is a registered trademark of Honkarakenne Ltd.

All rights reserved.